Egunak

Ekainak 20

18:00 AREATZA: Bilbao Bizkaia HARRO pregoia / 19:00 CASCO VIEJO: Paseotxoa Marykoroarekin / 19:00 BILBAOARTE: Zinea / 20:00 AREATZA: La Basu kontzertua / 21:00 AREATZA: DJ Umea
+INFO

Ekainak 22

11:30 AREATZA :INFOpuntua / 11:30 AREATZA: Umeentzako jolasak / 12:00 ALDE ZAHARRA: Paseotxoa Marykoroarekin / 12:00 AREATZA: Aniztasunaren aldeko bertso saioa / 14:00 AREATZA: Herri bazkaria / 17.30 AREATZA: Umeentzako sentsibilizazio jolasak / 18:00 ERRIPA KAIA: Pinpilinpauxa kalejira / 19:00 AREATZA: Drag Gala / 22:00 AREATZA: Ruth Lorenzo kontzertua / 23:00 AREATZA: Dj saioa
+INFO

Ekainak 21

18:00 MARTZANA KAIA. Takoisoro Krosa / 18:00 AREATZA. Umeentzako jolasak / 19:00 EUSKAL MUSEOA. Euskal Dantza / 19:00 MARTZANA KAIA: Bingo Trabestia / 21:00 MARTZANA KAIA: Kalejira / 21:30 AREATZA: Asier Bilbaoren emanaldia / 22:30 AREATZA: DJ Umea
+INFO

Ekainak 23

11:30 AREATZA: INFOpuntua / 11:30 AREATZA: Umeentzako jolasak / 14:00 AREATZA: Herri bazkaria / 17:15 PIO BAROJA: UR PARADE / 17:00 AREATZA: Sentsibilizazio jolasak / 18:30 AREATZA: Umentzako ipuin kontalaria / 19:30 AREATZA: Umeentzako disko festa / 21:15 AREATZA: TributABBA / 21:30 AREATZA: Agurra
+INFO

Osteguna, ekainak 20

  • 18:00 –AREATZA. Bilbao Bizkaia HARRO pregoia.
  • 18:30- ARENAL.

– Merkataritzakosarreren irabazleak iragartzea.

– Anitz Sarien irabazlea iragartzea

  • 19:00- ALDE ZAHARRA. Paseotxoa Marykoroarekin
  • 19:00-BLBAOARTE. Zinea: “Alguma coixa assim”
  • 20:00- AREATZA.  La Basu kontzertua
  • 21:00- AREATZA.   DJ Umea

Ostirala, ekainak 21

  • 18:00- MARTZANA KAIA.  Takoisoro Krosa. Gynkana herri kirolak takoietan
  • 18:00- AREATZA. Umeentzako sentsibilizazio jolasak 
  • 19:00- EUSKAL MUSEOA. Euskal Dantza Ignacio Goitia artistaren omenez
  • 19:00- MARTZANA KAIA.  Bingo Trabestia 
  • 21:00- MARTZANA KAIA. Kalejira
  • 21:30- AREATZA. Asier Bilbaoren emanaldia
  • 22:30- AREATZA. DJ Umea

Larunbata, ekainak 22

  • 11:30- AREATZA. INFOpuntua irekitzea
  • 11:30- AREATZA. Umeentzako sentsibilizazio jolasak
  • 12:00- ALDE ZAHARRA. Paseotxoa Marykoroarekin
  • 12:00- AREATZA. Aniztasunaren aldeko bertso saioa            
  • 14:00- AREATZA. Herri bazkaria
  • 17:30- AREATZA. Umeentzako sentsibilizazio jolasak
  • 18:00- ERRIPA KAIA. Pinpilinpauxa kalejira 
  • 19:00- AREATZA. Drag Gala
  • 22:00- AREATZA. Ruth Lorenzo kontzertua
  • 23:00-AREATZA. Dj Ibai saioa. 

Igandea, ekainak 23

  • 11:30- AREATZA. INFOpuntua irekitzea
  • 11:30- AREATZA. Umeentzako sentsibilizazio jolasak
  • 14:00- AREATZA. Herri bazkaria
  • 17:15- PIO BAROJA. UR PARADE
  • 17:00- AREATZA. Sentsibilizazio jolasak
  • 18:30-AREATZA. Umentzako ipuin kontalaria, “Meri eta Mari”,  Yogurinha Borovarekin eta María Urcelay.
  • 19:30- AREATZA. Umeentzako disko festa Yogurinha Borovarekin
  • 21:15- AREATZA. TributABBA. Abba tributo kontzertua
  • 21:30- AREATZA. Agurra

Antolatzaileak:

Laguntzaileak: